Wyścig Autostopem
Wyścig autostopem

Wyścig

Addicted2fun

Autostopem

WYŚCIG AUTOSTOPEM Z POZNANIA

25 KWIETNIA – 2 MAJA 2019

Wyścigowe Przyjaźnie cz. II - Szymon i Marcin


Historia naszego poznania pokazuje, że nic nie dzieje się przypadkiem i każdy musi trafić na swojego ziomka w życiu! Jak to wyglądało u nas? Już opowiadamy!

Zaczęło się na szóstej edycji WAP w Omiš! Szymon jechał na stopa ze swoim przyjacielem, a ja ze względów osobistych mogłem wyjechać dopiero 2 dni po starcie, więc wsiadłem w auto i pojechałem na najlepszą majówkę! Byliśmy już blisko Omiś kiedy zauważyłem dwóch ziomków, którzy łapią stopa. Szybka decyzja - zatrzymujemy się i ich zabieramy! Stał tam Szymon z kumplem! Chęć pomocy była tak duża, że zapomnieliśmy, że nie mamy miejsca w aucie. Zaproponowałem dowiezienie bagażu, ale po chwili wspólnie doszliśmy do wniosku, że w sumie wcale się nie znamy i nie wiadomo jak szybko uda im się dotrzeć na miejsce. Pożegnaliśmy się, ale już po 30 minutach ponownie spotkaliśmy się na mecie. Szybko ustawiliśmy się na zwycięskie piwko i tak zeszły nam dobre dwie godziny na rozmowach. Dyskutowaliśmy o wszystkim jakbyśmy znali się od wielu lat. Nie pomyśleliśmy o tym, żeby wymienić się kontaktami, więc było to pierwsze i  ostatnie piwko na wyścigu. Pewnego razu w Poznaniu, gdy były MŚ w piłkę nożną po meczu Polaków przypadkiem spotkaliśmy się w Tafli na karaoke.

Szok, niedowierzanie, szybkie przywitanie i poszliśmy w tany tego wieczoru. Tym razem nie zapomnieliśmy wymienić się kontaktami. Nasza znajomość rozwinęła się tak bardzo, że jechaliśmy razem na stopa do ADY BOJANY i od 5 miesięcy mieszkamy w jednym mieszkaniu! Aktualnie jesteśmy mega przyjaciółmi, można nawet powiedzieć, że jesteśmy dla siebie jak bracia. Mamy do siebie wielki szacunek, wzajemnie sobie pomagamy, imprezujemy razem, planujemy wspólne wypady na wakacje i pewnie na kolejną edycję wyścigu też pojedziemy razem. Polecamy każdemu wyjazd na WAP, bo nie znacie dnia ani godziny kiedy poznacie kogoś mega, a wasza relacja przerodzi się w przyjaźń.

Nasi sponsorzy

Sponsorzy główni

Webwizards